Poskytujeme služby v oblasti topenářských a instalatérských prací a klimatizace se zodpovědným přístupem k práci a řešení zakázek a požadavků našich zákazníků. Pracujeme rychle, kvalitně a bez zbytečných nákladů na práci.

 • Našimi zákazníky jsou především malí a střední odběratelé, tedy majitelé rodinných domů, majitelé bytů, ale také firem, firemních budov nebo např. pensionů.
 • Klademe důraz na rychlost a zároveň kvalitu provedené práce.
 • K nabízeným službám poskytujeme profesionální poradenství a přednostní servis.

Partner

Viessmann

Články a novinky

Nová generace plynových kondenzačních kotlů Viessmann

Ještě nikdy nebyla instalace, obsluha a servis plynových kondenzačních kotlů tak snadná jako nyní. Větší účinnost, méně emisí, jednoduchá obsluha, perspektivní s dlouhou životností.

Číst celé


Klimatizace

Naše firma instaluje a dodává klimatizace a klimatizační jednotky: Toshiba, Viessmann, York. Nejčastěji klimatizace montujeme v bytech, lékařských ordinacích, kancelářích a provozovnách.

Topenářské práce

Jsme tým zkušených topenářů s několikaletou praxí v tomto oboru. Zaručujeme Vám kvalitně odvedenou práci v oblasti montáže, servisu a oprav topných systémů a topných těles.

Tepelná čerpadla

Naše firma vám nabízí možnost vytápění tepelným čerpadlem od výrobce Viessmann, Brilon, HOTJET CZ. Jedná se o čerpadla špičkové kvality.

Dlouhodobě spolupracujeme s partnery

Viessmann s.r.o. •  PTÁČEK-velkoobchod, a.s. •  Morafis - Sever s.r.o. •  Global assistance a.s.
Stavební společnost JK spol. s r.o. •  Brilon •  HOTJET CZ

Topenářské práce

... s námi se zahřejete

Podlahové topení

V oblasti vytápění domů a bytů je v současné době na vzestupu možnost vytápění od podlahy. Podlahové topení nahrazuje běžný způsob vytápění radiátory a je vhodný jak pro rodinné domy, tak pro administrativní budovy, historické objekty či průmyslové budovy. Podlahové topení lze využít jako jediného zdroje tepla, nebo jej můžete zkombinovat s klasickým topením radiátorovým.

Podlahové topení

Tepelná čerpadla

Naše firma vám nabízí možnost vytápění tepelným čerpadlem od výrobce Viessmann. Jedná se o čerpadla špičkové kvality. Díky tepelnému čerpadlu nebudete závislí na plynu, oleji ani tuhém palivu. Tepelné čerpadlo využívá teplo z přírody - ze země, spodní vody nebo ze vzduchu.


Tepelná čerpadla

Kotle

 • elektrické kotle
  Jejich hlavní výhodou je bezhlučný provoz.
  Na údržbu je tento druh kotle celkem nenáročný.

 • plynové kotle
  Plynový kotel je v současnosti nejčastějším způsobem řešení vytápění.

Kotle