Kotle Ústí nad Labem

Firma Daleo Tech dodává a montuje kotle:

  • elektrické kotle
  • plynové kotle 
  • kotle na tuhá paliva
  • olejové kondenzační kotle

Odvádíme kvalitní práci se záštitou našich partnerů, kterými jsou např. Viessmann, Buderus, Dacon, Protherm.

Elektrické kotle

Jejich hlavní výhodou je bezhlučný provoz. Na údržbu je tento druh kotle celkem nenáročný. Velkou výhodou je také to, že k tomuto druhu kotle nebudete potřebovat komín. Nevýhodou elektrického kotle může být omezení lokality použití, protože potřebujete mít k dispozici dostatečnou dimenzi rozvodů elektrické energie a vyšší provozní náklady.

Plynové kotle

Plynový kotel je v současnosti nejčastějším způsobem řešení vytápění. K dispozici máte velké množství výrobců kotlů, díky kterému jsme schopni Vám nabídnout různé kombinace požadavků na kvalitní topení a přípravu teplé vody. Při tomto způsobu je třeba zvážit jeho umístění v domě či bytě, aby za prvé nenarušoval design obytných prostor a zároveň byly dodrženy všechny bezpečnostní předpisy pro provoz a použití plynových zařízení.

Kotle na tuhá paliva

Kotlů na tuhá paliva pozvolna ubývá. Důvodem může být pracnost jejich obsluhy a také ekologie. Z ekologického hlediska se vyskytují jiné a výhodnější tepelné zdroje. Máme k dispozici a na trhu jsou k dostání kotle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, tudíž tento způsob topení je možné nadále využívat. Musí se však počítat s tím, že ke kotli na tuhá paliva je potřeba samostatná kotelna kvůli prašnosti. Výhodou kotlů na tuhá paliva jsou nízké provozní náklady.

Olejové kondenzační kotle

Olejové kondenzační kotle jsou vysoce efektivní ve vytápění a mají 98% účinnost při přeměně topného oleje ne teplo. Používáním olejového kotle přispíváte k ochraně životního prostředí. Kotle Viessmann jsou připraveny na přechod z fosilního oleje na bio-olej.

 

Naše služby

DaleoTech s.r.o.

Jednatel - Tomáš Zástěra

Kekulova 73/48
Ústí nad Labem 400 01

mobil: +420 606 255 393

info@daleo-tech.cz

Datová schránka: g7dgbk5

IČO: 28712935
DIČ: CZ28712935

DALEO TECH, spol. s r.o. - idatabaze.czInstalatérství a instalatérské práce - idatabaze.cz